Telefon: 508 06 09 10
PL
Zwycięska pozycja w wyszukiwarkach

Opinie klientów

BigChina sp z o.o.
BigChina sp z o.o.
Pozycjonują portal naszej spółki tak dobrze, że praktycznie na wszystkie interesujące nas hasła jesteśmy na pierwszych miejscach w Google. Pozycjonowanie przynosi efekt również zagranicą na czym coraz bardziej nam zależy. Zespół 1strona.pl to fachowcy najwyższej klasy. Szczerze mogę ich polecić.
 
- Paulina Kiełbus, Prezes BigChina Sp. z o.o.
4Kids s.c.
4Kids s.c.
Polecam zespół 1strona.pl działający pod szyldem Centrum Nowej Technologii. Pozycjonuję w tej firmie dwa swoje sklepy internetowe i oba są w pierwszej dziesiątce Google, mimo, że branża artykułów dla dzieci jest bardzo konkurencyjna. Prowadzimy stacjonarny sklep wielkopowierzchniowy, który pełną gamę produktów dla dzieci oraz znaczny udział w detalicznej sprzedaży lokalnej . Pozycjonowanie w Google sprawia, że sprzedaż przez kanał internetowy jest bardzo atrakcyjnym wsparciem dla sprzedaży sklepu stacjonarnego. Nie spodziewałam się, że obroty będą tak znaczne.
 
- Sylwia Szymla, Współwłaściciel 4kids s.c.
G-Cube Polska

Działania SEO i SEM, którymi zajęła się 1strona.pl przyniosły skutki w postaci zwiększonej liczby zamówień w naszym sklepie internetowym. Pozycjonowanie, które zamówiliśmy, doskonale uzupełnia dotychczasowy strumień klientów. Polecamy Centrum Nowej Technologii i ich komórkę ds. pozycjonowania, jako ludzi znających się na rzeczy i przede wszystkim skutecznych. 

 

- Ireneusz Wróblewski, G-Cube Polska Sp. z o.o.

Okna Krzynówek
Okna Krzynówek
Działamy w dość konkurencyjnej branży i firma rzetelnie uprzedziła nas, że efekty pozycjonowania mogą przyjść dopiero po trzech miesiącach. Dlatego z dużą satysfakcją przyjęliśmy fakt, że stronę udało się dla jednego z haseł wypozycjonować w miesiąc. Wszystko wskazuje na to, że pełen sukces dla drugiego hasła osiągniemy już po drugim miesiącu. Zapytania ofertowe już zaczęły spływać, co przed zamówieniem pozycjonowania w 1strona.pl właściwie się nie zdarzało. Rekomendujemy zespół 1strona.pl - są skuteczni.
 
- Paweł Krzynówek, Właściciel Okna Krzynówek
Dobrzejem
Dobrzejem
Z 1strona.pl regularnie pniemy się do góry w Google. Jesteśmy zadowoleni ze
współpracy i polecamy innym - z oczywistych powodów, nie polecamy ich naszej
konkurencji.

Arkadiusz Tuwalski, Właściciel portalu dobrzejem.pl
Grand Technology Sp. z o.o.
Grand Technology Sp. z o.o.

Zależy nam na byciu na szczycie wyników w Google. Dalsze miejsca, nawet w TOP10 nas nie interesują. Dlatego współpracujemy z 1strona.pl już od dawna. Są skuteczni.


Marcin Reimann V-ce Prezes Zarządu

Biuro Rachunkowe Prym
Biuro Rachunkowe Prym

Wiedzą jak optymalizować stronę, wiedzą co robić, byśmy byli wysoko w Google. Oczekujemy tylko tyle i aż tyle. Polecamy 1strona.pl jako sprawdzonego partnera w dziedzinie pozycjonowania.


Małgorzata Jankowska-Stachow, Właścieciel Biura Rachunkowego Prym

Azik s.c.
Azik s.c.

W zakresie pozycjonowania współpracujemy z 1strona.pl (wcześniej w ramach Centrum Nowej Technologii) już od 3 lat. Co roku chętnie przedłużamy umowę, gdyż 1strona.pl to skuteczni fachowcy w temacie SEO.