Telefon: 508 06 09 10
PL
Zwycięska pozycja w wyszukiwarkach

O nas

1Strona to firma, która powstała jako jeden z działów istniejącej na rynku od 2004 roku agencji interaktywnej Centrum Nowej Technologii (www.nowetechnologie.pl). W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pozycjonowanie stron w Google, zajęliśmy się tym procesem w 2007 roku, a w 2010 zaprezentowaliśmy dedykowaną pozycjonowaniu stron markę - 1strona.pl. Z biegiem czasu dział był coraz intensywniej rozwijany, przybywało klientów, wdrażaliśmy nowe narzedzia i dlatego w październiku postanowiliśmy wydzielić tą część agencji jako odrębną firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron w Internecie, oraz e-marketingiem. Hasło "Zwycięska pozycja w wyszukiwarkach" doskonale określa to czym się zajmujemy i po co się tym zajmujemy.

 

Chcemy, by nasi klienci znaleźli się w pierwszej dziesiątce Google, by z tego, że mają strony odnosili realne profity.

 

A teraz trochę historii. W 2007 roku zauważyliśmy, że liczy się tylko Google (przynajmniej w Polsce), a nasi klienci (klienci Centrum Nowej Technologii, zamawiający wykonanie stron www) oczekują kompleksowej obsługi. Zdobyliśmy więc niezbędną wiedzę, poeksperymentowaliśmy na wielu własnych stronach www i wiedząc już, że mamy "fach w ręku" dodaliśmy pozycjonowanie stron w Google do oferty. Przez pierwsze dwa lata mieliśmy 100-procentową skuteczność, co było niespotykane na polskim rynku (każdą pozycjonowaną stronę - również w najbardziej konkurencyjnych branżach - wprowadzaliśmy do TOP 10 Google). Wraz z powstawaniem konkurencji, a także większą dynamiką zmian w samym Google, pozycjonowanie stało się trudniejsze - wciąż jednak prawie każdą z pozycjonowanych stron wprowadzamy do pierwszej dziesiątki Google, a kolejno odnawiane umowy z klientami świadczą, że są z nas zadowoleni. Wystarczy zresztą popatrzeć na kilka z brzegu opinii.

 

Od 2010 roku mamy w ofercie także pozycjonowanie w wyszukiwarkach europejskich. Nie jest nam straszne zdobywanie pierwszej strony w google.de, google.co.uk, google.nl i we wszystkich pozostałych krajach Unii Europejskiej i nie tylko.

 

Kolejnym krokiem w profesjonalizacji naszych usług (oprócz utrzymywania blisko 100-procentowej skuteczności) było udoskonalenie logistyki naszej pracy, a także możliwości wglądu w proces pozycjonowania dla klientów. Na początku 2011 roku wprowadziliśmy pierwszy w Polsce (lub jeden z pierwszych - w tamtym czasie nie znaliśmy podobnych rozwiązań na rynku) program, który pozwala w wygodny sposób nadzorować pozycje pozycjonowanych stron w Google, a także daje naszym klientom bardzo wygodny wgląd w aktualny stan pozycjonowanych stron, a także w statystyki historyczne, podawane wraz z wykresami. Oczywiście program też sam raportuje postępy prac e-mailowo.

 

Reasumując, w 2011 roku staliśmy się firmą, która:

 

- ma sprawnie zarządzaną, dedykowaną pozycjonowaniu stron markę

- zachowuje blisko 100-procentową skuteczność w pozycjonowaniu, mimo stale rosnącej liczby klientów

- oferuje swoim klientom bardzo wygodny sposób śledzenia postępów w pozycjonowaniu

- pozycjonuje strony www w praktycznie wszystkich wyszukiwarkach europejskich

 

Na najbliższe lata planujemy być jeszcze skuteczniejsi - cały czas śledzimy najnowsze, światowe trendy, a także sami dużo eksperymentujemy na własnych stronach, dzięki czemu wyróżniamy się na rynku.

 

Nasza firma kładzie duży nacisk przede wszystkim na uczciwość współpracy, przyjazne nastawienie, szczerą pomoc i zadowolenie klientów w bardzo długiej skali czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do dziesiątek firm, które dzięki nam zdobywają klientów przez Google. Są po prostu w tej wyszukiwarce na czołowych miejscach.